Cikán Forever

Po delší odmlce se opět hlásí Anarchuz. Jistě jste zaznamenali smutnou zprávu, že nás po vleklé nemoci 27.1.2024 navždy opustil náš kamarád, bubeník a hlavně zakládající člen kapely Annarchuz Jiří Cikán Lánský. Jiříku, nikdy na tebe nezapomeneme. Cikán Forever!!!. Tvůj odchod do hudebního nebe jsme uctili koncertem v klubu Baronka (fotografie z akce) v Litoměřicích, kde ti vzdali poctu všichni kdo kdy v kapele hráli a také všichni kdo na akci přišli.

E-shop zrušen

Díky druhé vlně EET je e-shop zrušen. Děkujeme za pochopení - Anarchuz.

Projekt ALABAI

alabai01JIRKA LÁNSKÝ (ANARCHUZ bicí ) a JIRKA HYMPL (kytara) společně makají na repertoáru pro projekt ALABAI. Ke spolupráci přizvali za mikrofon TOMÁŠE BOROVCE (ANARCHUZ) a na basu KARLA HAVLÍČKA (ex ANARCHUZ). Výsledkem je natočení pilotního singlu a prvního klipu na skladbu GOLDEN ZWEI, jehož premiéra proběhne v průběhu měsíce září! O tom, že jak text tak i děj klipu pojednává o jejich homepubu Zlatá 2, není potřeba spekulovat!!!!

ANARCHUZ – MONTE ALBO 10/2015

Nové album ANARCHUZ - MONTE ALBO  je možné si objednat na: anarchuz@seznam.cz, filmset.ltm@seznam.cz nebo na telefonu 605 475 495 za cenu 200,- Kč + poštovné.

Zároveň děkujeme všem, kteří si toto album již koupili, a to buď na výše uvedenou dobírku nebo na našich koncertech. Zájem o naše nové CD za první měsíc prodeje překročil naše odhady (více než 200ks prodaných CD). Všem, kteří toto učinili upřímně děkujeme. Teprve v těchto dnech umísťujeme na bandzone.cz/anarchuz vybrané skladby z našeho nového CD MONTE ALBO a v nejbližsích dnech se některé z nich objeví i na tomto webu. Přejeme příjemný poslech. V průběhu měsíce listopadu natočíme první videoklip k tomuto albu a do vánoc letošního roku bude k vidění. Zároveň připravujeme novou kolekci merchandising k výše uvedenému CD MONTE ALBO a z důvodu dobrého prodeje budeme nechávat vyrobit i část již nabízených produktů k CD PŘESTAŇ MĚ SRÁT.

Momentálně neni plánovaný žádný koncert

23 40 10 11